X Factor Yarışması Tanıtım
X Factor Yarışması Tanıtım
Bu yazı kez okundu.
22 Temmuz 2013 09:48 tarihinde eklendi

X Factor Yarışma Programı Yakında Başlıyor. Ödül ise tam 2 Milyon TL. Tüm dünya çapında İngiltere ve ABD başta olmak üzere 20 ülkede yayınlanan şarkı yarışması X Factor artık Türkiye’de. Geçmişinde One Direction ve Jamer Arthur gibi dünya çapında ünlü müzik yıldızlarını ortaya çıkartan X Factor yarışma programına yaşı 19-99 olan herkes katılma hakkına sahip. Birinciye tam 2 Milyon TL ödül verilecek. Seçmeler ise halka açık olarak binlerce kişinin gözleri önünde yapılacak. Peki X Factor nasıl bir yarışma ? X Factor yarışma programında 4 adet jüri üyesi, dört bir yandan gelen yıldız adaylarını binlerce kişinin önünde önce dinlicek sonradan star ışığı olan 12 adet yarışmacı seçcek.

X Factor konusu ise, Yarışmacılar X Factor’e ister tek başına, isterlerse grup halinde katılabilecek ve bu şekilde performanslarını sergileyebilecek. X Factor’de jüri üyeleri sadece jüri görevini değil, aynı zamanda Mentörlük görevini de yapacak. Mentörlük göreviyle jüri üyeleri yarışmacıları sadece seçmekle mükellef değil, onların performanslarından giyimine kadar sorumlu olacaklar.

Finale kalan 12 yarışmacı, performanslarını sahnede ve profesyönel orkestra eşliğinde söyleyecek. Her performanstan sonra jüri üyeleri değerlendirme yapacak. X Factor’e kimin devam edeceğini ise SMS oyları belirleyecek. En az sms oyunu alan bir yarışmacı her hafta yarışmaya deva edecek.

Benzer yazılar
Yorumlar
www.xfactor.gen.tr sitesi resmi olmayan bir x factor fan sitesidir. Yapılacak yorumlar, yorum yapan kullanıcının sorumluluğundadır.

Bu Yazıya 2 Yorum Yapılmış

  • nur (19 Ekim 2013 saat: 00:51)

    yetersiz bilgi var antalyada 25 inde tamam ama nerede saat kacda lutfen bu bilgileride paylasirsaniz bizde katilma imkani buluruz…

  • nur (23 Ekim 2013 saat: 13:38)

    Yani resmen katilma diyosunuz bilgi yok. Iletisime gecemiyiruz ne komik…

Yorum Yap

Sayfalar

X Factor Uyari
Resmi olmayan x factor Bilgilendirme Sitesine Hoş Geldiniz. X Factor Star Işığı – Finalistler, Bölümler, İzle
yukarıya Çık